Afișez 13–24 din 71 de rezultate

Filtrează produse

KIT RX/TX mediaconvertor Gigabit, SM fiber 25KM, conector SC – UTEPO MC2-GS

362,95 lei

Mediaconvertor Gigabit port SFP – UTEPO UOF7201GE

191,89 lei

Modul 8 porturi RJ45 10/100/1000Mbs – UTEPO UTP7524GE-M8T

541,45 lei

Modul 8 porturi SFP 155/1250Mbps – UTEPO UTP7524GE-M8F

541,45 lei

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

169,58 lei

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

169,58 lei

Modul SFP 1.25Gbps, Single-Fiber, 20Km SFP-1.25G-20KM-TXRX

370,39 lei

Modul SFP 155Mbps, Single-Fiber, 20Km SFP-155M-20KM-TXRX

205,28 lei

Protectie descarcari electrice DATE+POE USP201E-POE

183,75 lei

Repetor PoE – pana la 400m (nu necesita alimentare) – UTEPO VER01-POE

129,41 lei

Rocket M5 27dBm airMAX MIMO 2×2 – Ubiquiti ROCKET-M5

542,94 lei

Separator PoE – Date si Alimentare PD1012

58,01 lei