Afișez 1–36 din 69 de rezultate

Filtrează produse

Accesoriu de management si montaj echipamente in rack 19inch, 1U MIT-A3

82,82 lei

Extender date+PoE (EPOC) pe cablu Coaxial/UTP, 400-500 metri – UTEPO UTP7301EPOC

474,10 lei

Switch industrial 2 porturi Gigabit HPoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 – UTEPO UTP7202GE-POE

619,75 lei

AP/Bridge wireless 5GHz, 900Mbps, 3 km, PoE – UTEPO CP5-900

355,57 lei

AP/Bridge wireless 2.4GHz, 300Mbps, 500m, PoE – UTEPO CP2-300

162,79 lei

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

162,79 lei

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

162,79 lei

SWITCHSwitch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink RJ45 Gigabit – HIKVISION DS-3E0310P-E-M

269,89 lei

Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP – HIKVISION DS-3T0510HP-E-HS

632,60 lei

Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP – HIKVISION DS-3T0506HP-E-HS

381,28 lei

Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 – HIKVISION DS-3T0310HP-E-HS

498,37 lei

Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 – HIKVISION DS-3T0306HP-E-HS

298,45 lei

Suport de perete universal – Ubiquiti UB-AM

42,84 lei

AP/Hotspot UniFi AC Lite 2.4/5 GHz MIMO 2×2, fara adaptor – Ubiquiti UAP-AC-LITE-NO-POWER

484,09 lei

Switch 8 porturi Gigabit – HIKVISION DS-3E0508D-E

112,81 lei

Switch 5 porturi Gigabit – HIKVISION DS-3E0505D-E

58,55 lei

Switch 8 porturi 10/100 Mbps – HIKVISION DS-3E0108D-E

48,55 lei

Switch 5 porturi 10/100 Mbps – HIKVISION DS-3E0105D-E

34,27 lei

Switch 24 porturi PoE 1000Mbps, 1xRJ45 + 1xSFP Gigabit uplink – HIKVISION DS-3E0526P-E

1.440,85 lei

Switch 16 porturi PoE 1000Mbps, 1xRJ45 + 1xSFP Gigabit uplink – HIKVISION DS-3E0518P-E

1.069,57 lei

Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink SFP/RJ45 – UTEPO UTP7204E-POE-A1

384,13 lei

Switch industrial 4 porturi Gigabit HPoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 – UTEPO UTP7204GE-HPOE

641,17 lei

KIT RX/TX mediaconvertor Gigabit, SM fiber 25KM, conector SC – UTEPO MC2-GS

348,43 lei

Switch 8 porturi PoE+, 2 porturi uplink – HIKVISION DS-3E0310HP-E

384,13 lei

Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink – HIKVISION DS-3E0106HP-E

179,93 lei

Switch 24 porturi gigabit – UTEPO SG24-M

498,37 lei

Switch 16 porturi gigabit – UTEPO SG16-M

441,25 lei

Switch 8 porturi gigabit – UTEPO SG8-M

137,09 lei

Switch 5 porturi gigabit – UTEPO SG5-M

108,53 lei

Switch 24 porturi PoE, 2 porturi uplink – UTEPO SF26P-LM

852,52 lei

Switch 16 porturi PoE, 2 porturi uplink – UTEPO SF18P-LM

632,60 lei

Switch 8 porturi PoE+, 2 porturi uplink – UTEPO SF10P-HM

422,69 lei

Switch 8 porturi PoE, 1 porturi uplink – UTEPO SF9P-HM

269,89 lei

Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink – UTEPO SF6P-HM

184,21 lei

Switch 4 porturi PoE+, 1 port uplink – UTEPO SF5P-HM

137,09 lei

Switch Web-managed 24 porturi PoE, 2 porturi SFP uplink, – HIKVISION DS-3E1326P-E

1.526,53 lei