Afișez 1–12 din 24 de rezultate

Filtrează produse

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

169,58 lei

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

169,58 lei

Switch 16 porturi PoE 1000Mbps, 1xRJ45 + 1xSFP Gigabit uplink – HIKVISION DS-3E0518P-E

1.294,13 lei

Switch 16 porturi PoE, 2 porturi uplink – HIKVISION DS-3E0318P-E

1.004,06 lei

Switch 16 porturi PoE, 2 porturi uplink – HIKVISION DS-3E0318P-E-M

766,06 lei

Switch 24 porturi PoE 1000Mbps, 1xRJ45 + 1xSFP Gigabit uplink – HIKVISION DS-3E0526P-E

1.554,44 lei

Switch 24 porturi PoE, 2 porturi uplink – HIKVISION DS-3E0326P-E

1.372,96 lei

Switch 24 porturi PoE, 2 porturi uplink – HIKVISION DS-3E0326P-E-M

1.188,51 lei

Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP – HIKVISION DS-3T0506HP-E-HS

397,16 lei

Switch 4 porturi PoE, 1 port uplink- HIKVISION DS-3E0105P-E-M

145,78 lei

Switch 4 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 – HIKVISION DS-3T0306HP-E-HS

310,89 lei

Switch 4 porturi PoE+, 2 porturi uplink – HIKVISION DS-3E0106HP-E

206,76 lei